सिए पढ्ने सुपुष्पा यसरी भइन् ‘रणवीर’की हिरोइन


सुपुस्पा भट्ट, फिल्म रणवीर मार्फत फिल्मनगरीमा डेब्यु गर्दैछिन् । चार्टर एकाउन्टकी विद्यार्थी भएता पनि उनलाई हिरोइन बन्ने रहर थियो । ‘अडिसन मार्फत नै फिल्ममा चयन भएकी हुँ’ सुपुस्पा भन्छिन् ‘सानै देखि फिल्ममा आउने चाहना थियो, रणवीरलाई फिमेल क्यारेक्टर चाहिएको छ भन्ने थाह पाएपछि अडिसनमा पुगेर सेलेक्ट भएकी हु ।’

उनलाई फिल्ममा आउने रहर त थियो तर चिनजान भने कोहिसँग थिएन । तर उनले आफ्नो ईच्छा एकपटक प्रशान्त ताम्राकारसँग शेयर गरेकी थिइन् । अडिसनको खबर पनि प्रशान्त मार्फत नै उनले पाइन् । ‘मलाइ प्रशान्त सरले भन्नु भएपछी इन्टरनेशनल क्लब सानेपा गएर अडिसन दिए’ सुपुस्पाले अडिसनको समयलाई सम्झिदै भनिन् ‘मैले पहिला आफैले एउटा डायलग बोले त्यसपछि सुशीलजीसँग एउटा सिन दिनु भयो , त्यो गरेर फर्किए ।’ उनलाई बेलुकी मात्र आफु सेलेक्ट भएको थाह भयो , त्यसपछी खुसि भईन् ।

‘फिल्मनगरिलाई मैले रणवीर मार्फत नै सिके र बुझ्दैछु’ उनले आफुले पाएको मौकालाई खेर नजान दिएको बताउछिन । किनकी उनले सोचेकी थिइन्, यति छिटै फिल्ममा आफुलाई पाउँछु भनेर । ‘निकै राम्रो टिम पाएको छु, सहयोगी हुनुहुन्छ, सिकाउनु हुन्छ, बुझाउनु हुन्छ’ उनि भन्छिन् ‘मलाइ घरबाट पनि निकै सपोर्ट गर्नु हुन्छ ।’ उनि सिएको विधार्थी भएपनि उनलाई घरबाट पूर्ण सपोर्ट छ । फिल्मको सार्वजानिक सामाग्री गीत र ट्रेलरमा देखिदा नै उनलाई म्युजिक भिडियो , एड तथा केहि फिल्मको अफर आइसकेको छ , तर उनि रणवीरको रिजल्ट कुर्दै्छिन् । ‘मलाइ कस्तो रुपमा लिनु हुन्छ दर्शकले भन्ने लागिरहेको छ’ सुपुस्पा भन्छिन् ‘रणवीर रिलिजपछी मात्र अन्य प्रोजेक्टमा जोडिन्छु ।

प्रकाशित मितिः  ३ माघ २०७५, बिहीबार ०७:२८  |