युथ आर्ट मिडिया प्रा.ली.को दोश्रो कोसेली “जुन राम्रो” भिडियो सार्बजनिक ,हेर्नुस भिडियो सहित |


युथ आवाज सम्बाददाता-जाजरकोट

असारी गित भन्दा पहिले निर्माण भै प्राबिधिक समस्याका कारण रिलिज हुन नसकेको “Yoth Art Media प्रा.ली.परिवारले निर्माण गरेको समय सान्दर्भिक लोक पप  “जुन राम्रो”नामका गित Music Nepal आज बाट प्रदर्शन भयको छ |
यस गितमा जाजरकोटका साँगितिक क्षेत्रका उदाउदा तारा अनि एक निजामति कर्मचारी टकेन्द्र रोकायले  स्वर्,शब्द र संगीत भर्नु भयको छ ,यो गित गायक रोकायको तेश्रो गित हो | जुन मध्ये पहिलो “गोठालो दाई ” दोश्रो “असारी” हो |यसमा र्याप Vocal काली बहादुर बुढाको हो ,जसले यस गितको साथै  असारी गितमा सह-निर्देशन र अन्य कभर ,कमिड़ी भिडियो निर्माण  गर्नु भयको छ । यो म्युजिक भिडियोमा पेशाले एक ईन्जिनियर तर कुशल कलाकारिताको असल अभिनय भयका  “दियौ आसु तिमिले,असारी र अन्य गितहरुमा समेत अभिनय गरिसक्नु भयका केशब श्रेष्ठको अभिनय रहेको छ ,मोडल केशव श्रेष्ठको सहपाठिको रूपमा  सुमिना क्षेत्रीले साथ दिनु भयको छ साथै यस गितमा असल निर्त्य क्षमता भयका रुपेन्द्र सिंहलेसमेत अभिनय गर्नु भयको छ
यस भिडियोको निर्देशन “बालखैमा दिल बस्यो गौथली ” नामक सफल गितको निर्देशक  हेमन्त भुसालले गर्नु भयको छ ,यो गितको कथालाई भिडियोको माध्यमबाट प्रस्तुत गराउनको लागी क्यामरा घुमाउने काम अमृत बाबु के.सिले गर्नु भयको छ भने यो भिडियोलाई कलर गरी  भिडियोलाई थप स्तरोउन्नतीको लागी Srinath  Online Tv का प्रमुख निर्मल प्याकुरेलले गर्नु भयको हो । साथै यो गित युवा पुस्ताले अत्याधिक रुचाउने निर्माण कम्पनीको दाबी छ।साथै दर्शक सबैलाई एक पटक यो भिडियो अनिबार्य हेर्न समेत निर्माण कम्पनीले आग्रह गरेको छ |
https://www.youtube.com/watch?v=im1OUUJeqpE
प्रकाशित मितिः  २३ असार २०७७, मंगलवार १३:१०  |